Super oferte

Shitet nga: N.P.BESA-KOMERCE 15 Pri 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afer komunes
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Bodrum
Komuna: Klinë
Qmimet për banesa në Kline te Sheshi Muj Krasniqi,ne nji oborr me Komunen dhe Gjykate ne Klinë.
B A N E S A T 350,00 Euro/Për meter katëror.
L O K A L E T:
Qmimi i Lokalit ne Përdhesë 700,00 Euro/Për meter katëror.
Qmimi i Lokalit në katin e Parë 490,00Euro/për meter katëror.
Banesat dhe Lokalet nuk jan ne hipotek
Perkthimi mbrenda dites te noteri
Parking te mjaftushem mbi toksor dhe nen toksor.
Garazha
Oxhak per dru
Nxemje qendrore me rrym
Lifti (Ashensori) 24 ore
Roje te objektit 24 ore
Kamerat vezhguse

Të gjitha banesat dhe lokalet jane me fleta poseduse ,me leje Ndërtimi,Leje te përdorimit ,dhe nuk janë te ngarkuar me kurrfar hipoteke.
Per me shume info 044 /158- 226
Viber: +37744158226
e-mail; n.p.besa-komerce@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim