Shtepi prej 200m2 ne Kline me 10 ari

Shitet nga: Istref 03 Krr 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Klinë
Shitet shtepia 2 katshe e rregulluar si brenda dhe jasht me 10 ari truall.
si dhe 7 ari truall jan afer shtepis si dhe nje objekt tjeter i ndertuar 15 X 14 metra me 5 ari tok, te gjitha shiten se bashku.
qmimi i volitshem

Shtepia me 10 ari 68.000 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim