5 ari truall ne qender te Klines

Shitet nga: Florim Millaku 16 Gsh 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Kline
Sipërfaqe: 5000 m2
Komuna: Klinë
Shiten 5 ari truall.

Trolli ka kete renditje:
5 ari
I rrethuar
Rryme
Uje
Kanalizim
Tel-kabllovik
Leje ndertimi
Ne te dy anet trollit ka dalje
Trolli gjindet ne lagjen e re afer kishes.
Eshte lagje e qetë dhe shum e pershtatshme per banim.
Perkthimi i prones i menjehershem


Trualli është ky në foto

Info 044 395 460
Viber + 377 44 395 460
Viber +41762006257
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim