Dy troje ne Kline

Shitet nga: deja 17 Shk 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shiten dy troje, njeri pané tjetrit me siperfaqe prej 8 Ari. Trojet gjenden afer Gjimnazit "Luigj Gurakuqi". Eshte lagje e qetë dhe shum e pelqyer per banim. Trojet jan te kyçur ne ujësjellsin dhe kanalizimin e qytetit te Klines. Siq shhfen edhe ne foto, trojet gjinden pranë rruges se asfaltuar. Vendi eshte i pershtatshem edhe per lokal afarist. Çmimi është i volitshem. Nese paguhet cash, do bëj çmim më te pershtatshem.Trojet i jap edhe investorve qe ndertojnë me kompenzim (perqindje).
Pranoj vetem oferta serioze.
Nr. Tel.
004917620216857 me funkcion Viber apo
Email: Lvj@hotmail.de
Ju mirëpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim