Dy troje ne Qytetin e Klines

Shitet nga: deja 18 Qer 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shites dy troje, njeri pané tjetrit me siperfaqe prej 8 Ari. Trojet gjinden afer Gjimnazit "Luigj Gurakuqi". Eshte lagje e qetë dhe shum e pelqyer per banim. Trojet jan te kyçura ne ujësjells dhe kanalizim te qytetit te Klines. Siq shhhen edhe ne foto, trojet gjinden pranë rruges se asfaltuar.Vendi eshte i pershtatshem edhe per veprimtari afariste. Çmimi është i volitshem. Nese paguhet cash,do bëj çmim më te pershtatshem.Trojet i jap edhe investorve qe ndertojnë objekt banesoré (Pallate) me kompenzim (perqindje).
Pranoj vetem oferta serioze.
Nr. kontaktues:.
004917620216857 me funkcion Viber
Ju mirëpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim