SHITET TOKA (ARA) 53 ari ne Kline

Shitet nga: Toke 03 Jan 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shiten 53 ari toke perball Hotel "Nora" (Novoselle e Zajmit) -Kline.
Ara (toka) eshte ne emer timin, me dukonte ne rregull dhe perkthimi behet meniher. Mund te perdoret edhe per troje sepse shume afer ka shtepije banimi.
Prej rruges kryesore Peje-Prishtine eshte 300 metra.

Toke punuese, ara, trull, pllac, are, tok, toke pjellore, troje, ara etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim