TOKA NE RRUGEN KRYESORE PEJ VITOMERIC ROZHAJ

Shitet nga: muhamet 27 Dhj 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Klinë
SHITET TOKA prej 100 arikl komllet,DHE ne TROJET SIPAS MARRVESHJES
Kontakt viber + 37745569599
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim