Viqa me shumic dhe pakic

Shitet nga: Muhamet 05 Gsh 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Klinë
Shes viqa me shumic dhe pakic
Raca simentallk
Per me shum info.na kontaktoni ne kete nr telefoni
0037744276541
Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim