Fellne 15

Shitet nga: Dren 26 Nën 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   180 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 me gjith goma te veres 045-265-223
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim