GOMA DIMRI 275/40/20

Shitet nga: Niki 30 Jan 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
VIBER 049 182 534
goma te dimrit te perdorura 275/40/20
2 copa 20€ (10€ copa)


audi bmw mercedes vw porsche
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim