Mercedes-Benz 311 Maxi

Shitet nga: Beni Dje 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes-Benz 311 Maxi i sapo ardhur nga jasht .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim