Rimorkio shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: urani 01 Dhj 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kimorkio per kamion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim