Shes Kamion Man -92 kiper -17-192- turbo interkoll

Shitet nga: man 18 Nën 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

shes kamion man - kiper 5-6 kubik
Viti 1992
Turbo Interkoller    17-192 kiper
Meniaqi 6 shpejsi + Gjysat
Motor, meniaq , diferenciall ne gjendje te shkelqyshme . Diferencallin e ka tmadh te 3 aksit.
I ardhur nga gjermonia ne ,ne RKS per her te par ne kosov Deri me 28.12.2016
Bateriat e reja posedojn garancion 2 vjet
Gomat e mira
Posedon aparatin per lyrje Automatike me mast (kallamaz)
Karriga me ajr funksionale
Pasqyret me nxemje
Km 349054 te sigurta prej gjermanit
I servisuar  - ulje filtera te nderruar
Frenim   ABS  100%
Ne emrin tim personal , garanc qe nuk asht hipotek
Perkthimi brenda ore .
vetem blers serioz
Nr kontaktus
044 -213 -524
viber +39649 213 524
nga ora 08 - 23
sms nuk kthej

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim