Shiten Rampat per bager

Shitet nga: Milaim Sot 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR   800 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Rampat per Bagera Rampat Jan ne gjendje Te mir pesh mbajn deri ne 6 tona bajm edhe ndrrim me qka na konvenon per ma shum Info 049207080 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim