VW T4 1.9 dizell me dugan

Shitet nga: zahir Dje 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi t 4 1,9 turbo dizell me dugan te krym viti 1999 045 484 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim