vw crafter 35 viti 04.02.2008

Shitet nga: beni Dje 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
vw crafter 35 viti 04.02.2008 i sapo ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mire me gjitha serviset e kryera ne vw garazh .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim