Shes t3 1.9 dizell ni vit rigjistrim

Shitet nga: Vali 27 Shk 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina udhëtimi
Shes kombi 8+1 ulse 1.9 dizell 1 vit regjistrim viti 1985 bajm edhe ndrrim,mund te kontaktoni ne 045658376 ose 049843195 dhe viber +38649843195
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim