Kombaj zmaj 133

Shitet nga: astra Dje 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina korrëse
shes kombajen zmaj 133 viti 1988 kombaj është ne gjendje prefekte dhe e gaqme per sezonin e ri dhe garantoj per gjdo gje qe posedon bej edhe ndrrim muni edhe me waajber me thirre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim