presa e rrotoballnav

Shitet nga: prek 20 Tet 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina lidhëse
Presa deutz fahr dhe pshtjellsja recoo ne gjendje te rregullt mundsi ndrrimi me traktor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim