rrotoball deutz fahr dhe pshtjellsja reco ndrrim

Shitet nga: prek 02 Tet 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
Rrotoball dhe pshtjellsja reco ne gjendje te rregullt ndrrim I munshem me traktor 4\4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim