Dyer per Dhoma ne Zbritje 045327459

Shitet nga: labinot 30 Nën 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Klinë
Shesim dyer te dhomav dyer te hyrjes dyer per banjo dyer te kuzhinav me gjom
si dhe dritare me qmime te volitshme
te gjitha kto jan me kum e brava
dyert prej 60€ - 120€
dritaret prej 15€ - 35€
ju mirpresum
Tel. 049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim