Dyer per shtepi me modele dhe ngjyra te ndryshme

Shitet nga: Labinot Dje 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim dyer dhe dritare me qmime te volitshme punojm edhe me porosi si dhe me modele e ngjyra te ndtryshme dyer me qmime prej 60€ -120€ dritare 15€ - 35€
ju mirpresum tel. 045327459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim