ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA PVC

Shitet nga: lulzim Dje 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJME ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC,KEMI VETEM PROFIL TE BARDHE ME QMIM 23 EURO METRA KATROR..PLASTIKA ESHTE ME PREJARDHJE NGA SHTETE FQINJE
QMIMET.
DRITARJA 80X140 30 EURO
DRITARJA 120x120 48 EURO
DRITARJA 140X140 62 EURO
DERA 80X21O 48 EURO
tel.044/148 991 dhe 049/148 991 WAIBER +37744148991
NJEKOHSISHT JU OFROJM EDHE roleta te jashtme klasike nga ALUMINI 39 EURO METRA KATROR.KEMI EDHE ROLETA ME MOTOR /MOTORI PAGUHET EXTRA/
KLIENT TE NDERUAR JU INFORMOJM SE NE EKSPORTOJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR DHE PA MOTOR NE DY SHTETE NE ZVICER DHE HOLAND - NQOFSE POROSITNI TEK NE ROLETAT E JASHTME DO TE FITONI KUALITETIN DHE PUNEN E CILA BEHET TEK ROLETAT QE EKSPORTOHEN NE KETO DY SHTETE TE ZHVILLARA TE PERENDIMIT.

PUNEN BESOJANI VETEM PROFESIONISTVE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim