Duj

Shitet nga: endrit 16 Mar 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes mbi 1000 duj sane terrfoje dhe grur

1euro 40 cent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim