Pergaditjen e ushqimeve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kqiraj Grill 17 Dhj 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Kqiraj grill ben pergaditjen e Ushqimit per ahenxhe te ndryshme dhe mvaret kga kerkesa juaj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim