Shtepi prej 160m2 ne Kline

Shitet nga: lati 11 Nën 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Komuna: Klinë
Shitet shtepia ne klin.Shtepia gjindet ne Dollc 1 km larg ETC:Shtepia esht dy katshe dhe ka sallon kuzhin 5 dhoma si dhe dy banjo.Esht e mobiluar dhe e gatshme per banim.Te interesuarit munden te na kontaktojn ne Nr telefonit 017657206184 oe ks 04917678 vib 045653571
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim