FINANCIMIN

Shitet nga: henri 03 Jan 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Leposaviq
Tani drejtpërdrejtë tuaj financimin e kërkesave tona mail : henridur@hotmail.com
Ne jemi të gatshëm për të ndihmuar ju keni një financim që është i denjë për ju, pavarësisht nga tuaj të ardhura mujore në 72 orë .Nëse jeni të interesuar , na kontaktoni në e-mail adresën tonë për më shumë siguri dhe besueshmëri .
Ju falënderoj për të gjithë ata që e kanë besuar neve .
Për më shumë informacion në adresën tonë është : henridur@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim