Paisje per restorante

Shitet nga: Nexhat 06 Pri 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Leposaviq
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shesim paisje te reja per restorante dhe fast food

gjindemi perballe ETC ne Ferizaj

wiber : +37744205539

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim