Blackberry Pasaporta 32GB Factory Unlocked

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: mobilegeekslimited 21 Shk 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Leposaviq
kushti:
Markë artikull i ri, Unlocked dhe të papërdorura me absolutisht asnjë shenja të veshin.

Ky produkt është nga Shtetet e Shtetit të Amerikës.

Na kontaktoni në Skype chat ose na dërgoni me email për më shumë detaje ose rendit vendosjes:

Skype id: geeks.mobile1

Markë: BlackBerry
Kapaciteti Storage: 32GB
Model: Pasaportë
Color: Black
Carrier: Fabrika Lexuara
Kamera: 13,0 MP
Sistemi operativ: BlackBerry 10

Ky produkt është një markë të re, vjen brenda kuti origjinale të mbyllur, i hapur, paketë origjinal, pajisje të plotë, me 1 vit garanci dhe 7 ditë politikën e kthimit.

KTHIMI POLITIKA: klientët mund të kthehen produkte të urdhëruara nga ne brenda 7 ditëve e blerjes, nëse pika zhvilluar një defekt të çdo lloji dhe ne do të kthej paratë tuaja në mënyrë të plotë ose të zëvendësojë pika me një markë të re një nga të njëjtit produkt, por të gjitha pretendimet duhet të jetë e vërtetë.

Ky produkt është nga Shtetet e Shtetit të Amerikës.

Na kontaktoni në Skype chat ose na dërgoni me email për më shumë detaje ose rendit vendosjes:

Skype id: geeks.mobile1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim