Lokal ndrrim me truall ne Lipjan

Shitet nga: Ndrrim 14 Jan 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ndrrim
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ndrroj lokalin me truall ne Lipjan.

Lokali qe ndrrohet gjendet te rrethi kyesor ne qender te Lipjanit, saktsisht perball kafeteris Rozafa ne katin e dyte. Lokali eshte i ndertuar kohen e fundit, ka 48 metra, posedon nxemje nen paviment, banjo. I pershtatshem per qfardo lloj aktiviteti: ordinancë mjeksore apo dentist, frizer, zyre, butik, shitore, axhension, bastore etj.
Perkthim i menjëhershem.
Telefon ose Viber apo WhatsApp 00393319326365 ose 044201547

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim