Gjela dhe pula

Shitet nga: 10 Sht 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes 250 cop gjela dhe pula te katunit. 6 muj i kan bo.pulat kan fillu me bo vez.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim