Pula

Shitet nga: sami 07 Dhj 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
pula te mira dhe race te shumllojshme nuk kane semundje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim