Bojm prodhimin edhe montimin e kubzave te betonit

Shitet nga: kryeziu Sot 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bojm prodhimin edhe montimin e kubzave te betonit si dh edhe skajoret {ansoret} KRYEZIU 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim