SHATORA (TENDA) KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044312509

Shitet nga: EGZON 16 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Për dasma
"Tenda Egzoni"

Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare. Tendatjan me dimensione te ndryshme ,,transporti dhe montimi jan gratis ,,
Gjithashtu kem edhe tavolinen e dekurumne per qift
tendat posedojn edhe ndriqim ,
TENDA EGZONI kujdeset per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne
Nr : 044 312 509....... 049 633 978 {24h ONLINE}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim