bejme pastrimin e pusave(Bunarave) dezinfektimin

Shitet nga: avni 12 Krr 07:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
bejme pastrimin e pusave(Bunarave) dezinfektimin klorizimi ne ter teritorin e kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim