Bejm ngjeshjen e temelave

Shitet nga: AMERi Sot 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Të tjera
montojm kubza te betonit dhe ngjeshjen e temelave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim