NDROJM SHTOFIN E TENDAVE KLASIKE TE DIELLIT

Shitet nga: lulzim 12 Gsh 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
NDROJM SHTOFIN E TENDAVE KLASIKE TE DIELLIT 15 EURO METREN KATROR METRAXHES I SHTOHET 70 CM NE GJATSI PER SHKAK TE PSHTJELLJES RETH BOSHTIT TE TENDES DHE BALLORES.DISSPONOJM ME 120 LLOJE TE SHTOFIT AKRIL SSPECIAL PER TENDA.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim