Views origjinale(Njerzore) per YouTube

Shitet nga: Labinot 29 Sht 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Të tjera
Nese jeni artist, kengtar, aktor, etj. te ri ose te vjeter ne skene dhe deshironi me shum fame kombetare ose nderkombetare ateher jeni ne vendin e duhur per ta fituar ate.
Views 100% origjinale te shikuara nga vet njerzit dhe jo nga robotet ofrohet nga ne ,
Qmimi per 100,000 views shqiptar eshte 1000 euro.
Ndersa per 100,000 views nga popujt jo shqiptar kushton 5,000 euro.
Per me shum mund te shkruani ne gmailin tone: labinot.official@gmail.com pastaj aty ju dergojm nr tone te viberit per te folur me gjersisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim