JAKNE NGA CH EARDHUR QMIMI IVOLITSUM

Shitet nga: limi 18 Nën 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
SHES JAKNE PER FEMRA EARDHUR NGA CH MEQMIT TVOLITSHUM 45 NUMI ESHT ,L
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim