Senzor per alarm kunder thyrjes

Shitet nga: enis 26 Gsh 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   7 EUR

Komuna: Lipjan
Senzor per alarm kunder thyrjes te perdour te prodhimit PARADOX dhe DSC me qmim te arsyshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim