CS918 Android 4.4 Smart TV Box 2gb+8gb Quad Core

Shitet nga: Riad Bytyqi 18 Jan 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   70 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Shitet tv boxi urgjentisht : CS918 Android 4.4 Smart TV Box 2gb+8gb Quad Core per ata qe vin sonte dhe neser me marr ne komuna lipjan fsh magure zbritje vetem per sod e neser 55 $
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim