Tv Plasma 107 cm ekranin

Shitet nga: Toni 14 Dhj 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes 2 tv Plasma te po sa ardhur nga zvicrra be gjendje shum te mir 044640771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim