Bandash Alumini per Peugeot 607 i ri pa perdorur

Shitet nga: Fitim 16 Jan 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash ( fellne )Alumini per Peugeot 607 i ri pa perdorur nje cope

Po ashtu kam edhe kater cope goma me bangash te hekurit origjinal per peugeot 607
Viber +38649609144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim