Fellne 14 Urgjent

Shitet nga: egzon 04 Maj 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 14 me 4 shtrafa 175.65.14 fellnet jon te mira soq po shihen nfoto 2 muj perdornee kejttt urgjentt shiten pres bleres serioz mund te kontaktoni edhe ne viber +377-45-323-953
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim