Fellne 16 per mercedes

Shitet nga: 08 Pri 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet per mercedes golf 5 opel etj.fellnet jan me 5 vrima kan goma te mira vere tel.viber +37745543189-049806313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim