Fellne per BMW 3

Shitet nga: lami 31 Tet 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan me goma 205-55-16 te perdrorura fellnet shum te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim