Fellne per golf 4

Shitet nga: 19 Dhj 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   270 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shese fell 15 me me gfuma per golf 4 si dhe fellne 16 per gof 4

1 fellne 15 me goma 200
2 fellne 16 130
3 goma 15 120

tel 044429947
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim