Fellne per opel ose golf basat .14 she

Shitet nga: 29 Jan 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellnet dy goma jon pak mat mira e dy zbajn hiq nr.viber +37744475368
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim