Fellne

Shitet nga: Naim 07 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma te veres 215 45 17 coll fellnet jan ne rregull gomat nuk jan fort te mira munci ndrrimi me fellne ma te vogla 16 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim