Goma Miqelino 185.60.14

Shitet nga: Xxx 19 Jan 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te dimrit 2 te firmes miqelino shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim